جريان هاي مشخص شده روي کليد مينياتوري
دو نوع جريان در فيوز مينياتوري وجود دارد، که در هنگام انتخاب مينياتوري بسته به نوع کاربري، بايد به آنها دقت شود. اين جريان ها عبارتند:


جريان لحظه اي: جرياني است که در يک لحظه ي کوتاه (کمتر از 1 ثانيه) کليد مينياتوري مي تواند آن را تحمل کند و معمولا بزرگي آن 3000 يا 6000 آمپر است که بر روي کليد درج شده است. اين جريان همان قدرت قطع کليد مينياتوري است. (قدرت قطع، ماکزيمم ميزان جرياني است که کليد تا قبل از منهدم شدن مي تواند تحمل کند و از آن مقدار به بعد، در صورت قطع نشدن کليد، کليد منهدم مي شود.)
جريان نامي: ميزان جريان مجازي که کليد مي تواند در کارکرد نرمال خود به صورت مداوم تحمل کند بدون اينکه قطع شود را جريان نامي مي نامند و در صورتي که جريان عبوري از مدار از اين عدد بيشتر شود، مدار توسط مينياتوري قطع مي گردد. ماکزيمم جريان نامي بر روي کليدهاي مينياتوري نوشته شده است.


 


براي خريد فيوز مينياتوري به لينک زير مراجعه کنيد


https://instrucenter.com/fa/panel-equipment/miniature-circuit


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


دنیای کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. آهنگ،فیلم و سریال Norman دال فیلم گروه تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پرند وبگاه شورای دانش آموزی هنرستان امین نقنه L0AD1NG بهترین سال زندگی من نگاره سبز دانلود فیلم جدید و سریال با لینک مستقیم